REGISTRACE

PRO VAŠI REGISTRACI ČI PRVNÍ PŘIHLÁŠENÍ odklikněte vlevo odkaz REZERVACE sál č.3, kurzorem sjeďte až dolů, kde je červený odkaz...PŘIHLASTE SE! Poté odklikněte červený text a REGISTRUJTE SE!

ODKLIKNĚTE TENTO TEXT, dostane Vás na REZERVACI SÁLU Č.3.....

LEKCE SE KONAJÍ

Všechny texty "červeně napsané" můžete odkliknout a oni vás nasměrují k blížším informacím!

REZERVACE LEKCÍ JE NUTNÁ PŘES REZERVAČNÍ ELEKTRONICKÝ SYSTÉM. JAKO VELKÉ DÍKY DOSTANETE PO PŘIHLÁŠENÍ BONUS PŘI REGISTRACI, A TO 10 KREDITŮ (100 Kč), KTERÉ MŮŽETE POUŽÍT NA OBJEDNÁNÍ PRVNÍ HODINY. PO ABSOLVOVÁNÍ TÉTO HODINY SI OSOBNĚ U CVIČITELE MŮŽETE PŘEDPLATIT DALŠÍ KREDITY.
Vždy až po ukončení lekce, děkuji. Nelze objednávat více osob na jednoho přihlášeného (KTERÝ NEMÁ DOSTATEK KREDITU) či kterého zapíšete do poznámky. Pokud chcete na sebe někoho zarezervovat, musíte mít více kreditů a lekci potvrdit vícekrát, dle počtu osob. Kolonka POZNÁMKA slouží pouze pro vaše informace či vzkaz správci stránek.

LEKCE SE DAJÍ ZRUŠIT NEJPOZDĚJI 12 HOD. PŘED ZAČÁTKEM LEKCE, avšak přihlásit se můžete do poslední minuty než začneme cvičit!!! Pokud tedy lekce nebyla už zrušena z důvodu nenaplnění minimálního počtu. Od 23.6.2014 budeme rozhodovat o lekci už kolem 12 hod. onoho dne...pokud nebude do 12 hod. minimální počet, lekce se ruší!PROVOZOVATEL