JAK DOBÍT KREDIT

JAK DOBÍT KREDIT?

Od vložené částky 700Kč a více Vám na účtě přiroste 10% navíc!!! Vyplatí se tedy koupit tzv. permanentku na více lekcí od minimální částky 700Kč a více!!!

STUDENTSKÁ SLEVA: sleva na předplacené permanentce studentům ze základních a středních škol! Věková hranice je do 18 let. Zaplaťte 500Kč a my Vám dobijeme za 730Kč.

Já 2019

 • 1) V hotovosti u Markéty Drábkové po lekci (více v rezervacích) v MD Fitness, Pivovarské nám. 559, Lanškroun. Kredity Vám budou zapsány na Vaše kreditní konto ještě onen den, zpravidla večer po lekcích.
 • 2) U instruktora na své lekci ve velkém sále MD Fitness. Po skončení lekce si bude možné u Vašeho instruktora zakoupit kredity pro Vaše další sportování v MD Fitness (JUMPING, ZUMBA, CHI BALL, FREESTYLER, SPINNING). Neplatí pro posilovnu, squash a pilates. Administrativní oddělení připíše Váš vklad na Váše kreditní konto na základě informace od Vašeho instruktora. Kredity budou na Vaše konto připisovány vždy ve večerních hodinách.
 • Jak systém funguje: Při přihlášení se na lekci Vám bude z Vašeho kreditního konta odečten daný kredit za lekci. (jumping a pevné břicho 11kr., zumba 10kr., bosu 10kr.., freestyler 10kr.., spinning 12kr.). 1kredit= 10Kč.
 • Každý klient má možnost kdykoli zrušit svou rezervaci v MD Fitness. Nejpozději však 12 hodin před zahájením rezervované lekce. Při zrušení rezervace Vám bude kredit vrácen na Vaše kreditního konto. Pokud se klient neodhlásí a nepřijde, kredity budou odečteny, jakoby jste lekci absolvovali (poté už doporučujeme využít diskusního fóra a oslovit s nabídkou lekci druhým....)
 • Lekce je samozřejmě možné zúčastnit se i bez její předchozí rezervace, a tedy bez vložených kreditů. Tuto lekci zaplatíte v hotovosti instruktorovi. Bez rezervace, ale nemáte jistotu, že se na lekci dostanete, tzn. že pro Vás bude volné místo.
 • 3) Zasláním financí na účet: 2500244537/2010 (účet platný od r. 2012), napište prosím ještě email (přes kontakt, v sekci vlevo) s připomenutím zadání vašeho příkazu z účtu. Především, když zasíláte z účtu jiného majitele tedy jména. Anebo do emailu uveďte své určené variabilní číslo ve své registraci.
 • 4) V případě, že máte uložené kredity a ze zdravotních důvodů nemůžete pokračovat ve sportování, nabídněte výhodně v diskusi vaše kredity k prodeji. Ve vážných a výjimečných situacích kredity vrátíme, ale zaúčtujeme si jako storno poplatek 2/3 z částky. Proto je výhodnější kredity nabídnout na diskusi. Kredity po uplynutí půl roku bez vaší aktivity propadají.

  Na lekce je nutná rezervace!!! Na www.zijisportem.cz funguje rezervační systém, který je závislý na dobití kreditů. 1 KREDIT=10 KORUN. Nakoupit dobití kreditů můžete po hodině. Po první registraci se Vám připíše 11 kreditů na první vstup, který od nás dostáváte jako bonus ZDARMA. Na této první hodině si potom můžete předplatit další kredity. V případě dotazů mne KONTAKTUJTE, DĚKUJI

  VÝHODNÉ PERMANENTKY

  V případě, že zaplatíte či zakoupíte za 700Kč-dostanete 77kreditů (tj. 7kreditů zdarma), 800Kč-dostanete 88kreditů (8kr. zdarma), 1000Kč-110kreditů (10kr. zdarma),1200Kč-132kreditů (12kr. zdarma), 1400Kč-154kreditů (14kr. zdarma), 2000Kč-220kreditů (20kr. zdarma). • PROVOZOVATEL